İş Adamına 5 Milyonluk Seks Tuzağı: Aşk Tatili Kabusla Bitti

Mehmet K. (41), iş için gittiği Samsun’da Emregül A. (53) ile tanıştı. Kısa sürede duygusal bir bağ kurdular. İstanbul’a dönen Mehmet K., aşkının peşinden gelen Emregül A. ile Bodrum’da tatile çıktı.

MAFYA SEVGİLİDEN SENETLİ TEZGAH

İstanbul dönüş yolunda Mehmet K., “Bizi bir araba takip ediyor” diyen Emregül A. tarafından tehdit edildi. Emregül A., “Benim adamlarım, bana 5 milyon liralık senet imzalamalısın” diyerek Mehmet K.’yı korkuttu. Şoka giren Mehmet K., 5 milyon liralık seneti imzaladı.

5 MİLYONLUK SENETE KORKU İMZASI

Yola devam eden çift, Emregül A.’nın 400 bin liralık bir senet daha istemesiyle tekrar durdu. Korkuyla senedi imzalayan Mehmet K., Osmangazi Köprüsü’nde takip edildiğini fark etti. Ataşehir yakınlarında araçtan inip kaçtı.

TAKSİ TAKİBİ GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

Mehmet K., merakına yenik düşerek taksiyle Emregül A.’nın aracını takip etti. Bir süre sonra Emregül A.’nın takip eden araçla buluştuğunu gördü. Kandırıldığını anlayan Mehmet K., polise giderek yardım istedi. Araçta kalan eşyalar ve senetlerin alınmasını talep etti.

MAFYA SEVGİLİNİN 25 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

Sabah’tan Seda Nur Günaydın’ın haberine göre, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Araçta Mehmet K.’ya ait eşyalar ve senetler bulundu. Emregül A., suçlamaları kabul etmedi. Savcılık, Emregül A.’nın üçüncü kişilerle Mehmet K.’yı tehdit edip dolandırmaya çalıştığını belirtti. Şüpheli kadına 25 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir